ACTIVE TV Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


ACTIVE TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek ACTIVE TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

Kanal İsmiACTIVE TV
Frekans18773
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West

ACTIVE TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. ACTIVE TV Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GüncelFrekansım ile kanal frekans bilgilerini girerek ACTIVE TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


ACTIVE TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri GüncelFrekansım'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek ACTIVE TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan ACTIVE TV frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine ACTIVE TV kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup ACTIVE TV frekans 2024-2025 bilgileri günceldir.