beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat frekans 2024 bilgileri ile DIGITURK HD T56 isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 11305 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine V - Dikey, SR değerine 30000 ve FEC değerine 3/4 girmeniz yeterli olacaktır.

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Frekans Bilgileri

Kanal İsmibeIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI
Frekans11305
PolarizasyonV - Dikey
SR30000
FEC3/4
KapsamaBatı
Güncellenme Tarihi19.05.2024

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat frekans 2024 bilgileri ile DIGITURK HD T56 isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat frekans 2024 bilgileri ile DIGITURK HD T56 isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.