CRYSTAL MEGA WORLD Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


CRYSTAL MEGA WORLD kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek CRYSTAL MEGA WORLD Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


CRYSTAL MEGA WORLD isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek CRYSTAL MEGA WORLD frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 18633 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine LHCP, SR değerine 22500 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

CRYSTAL MEGA WORLD Frekans Bilgileri

Kanal İsmiCRYSTAL MEGA WORLD
Frekans18633
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West
Güncellenme Tarihi21.05.2024

CRYSTAL MEGA WORLD kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. CRYSTAL MEGA WORLD Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek CRYSTAL MEGA WORLD Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


CRYSTAL MEGA WORLD kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek CRYSTAL MEGA WORLD Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan CRYSTAL MEGA WORLD frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine CRYSTAL MEGA WORLD kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup CRYSTAL MEGA WORLD 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.