CRYSTAL TV PRIME Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


CRYSTAL TV PRIME kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek CRYSTAL TV PRIME Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


CRYSTAL TV PRIME isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek CRYSTAL TV PRIME frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 18633 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine LHCP, SR değerine 22500 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

CRYSTAL TV PRIME Frekans Bilgileri

Kanal İsmiCRYSTAL TV PRIME
Frekans18633
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West
Güncellenme Tarihi19.05.2024

CRYSTAL TV PRIME kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. CRYSTAL TV PRIME Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek CRYSTAL TV PRIME Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


CRYSTAL TV PRIME kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek CRYSTAL TV PRIME Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan CRYSTAL TV PRIME frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine CRYSTAL TV PRIME kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup CRYSTAL TV PRIME 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.