DARE TO DREAM Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


DARE TO DREAM kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek DARE TO DREAM Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


DARE TO DREAM isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek DARE TO DREAM frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 18738 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine LHCP, SR değerine 22500 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

DARE TO DREAM Frekans Bilgileri

Kanal İsmiDARE TO DREAM
Frekans18738
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West

DARE TO DREAM kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. DARE TO DREAM Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek DARE TO DREAM Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


DARE TO DREAM kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek DARE TO DREAM Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan DARE TO DREAM frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine DARE TO DREAM kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup DARE TO DREAM 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.