DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Türksat frekans 2024 bilgileri ile TRT PAKET DOĞU isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Frekans Bilgileri

Kanal İsmiDIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA
Frekans11096
PolarizasyonH - Yatay
SR30000
FEC5/6
KapsamaDoğu
Güncellenme Tarihi20.07.2024

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 11096 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine H - Yatay, SR değerine 30000 ve FEC değerine 5/6 girmeniz yeterli olacaktır.

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Türksat frekans 2024 bilgileri ile TRT PAKET DOĞU isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.