DOLUNAY FM Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


DOLUNAY FM kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek DOLUNAY FM Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

Kanal İsmiDOLUNAY FM
Frekans12422
PolarizasyonH - Yatay
SR30000
FEC3/4
KapsamaDoğu

DOLUNAY FM kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. DOLUNAY FM Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GüncelFrekansım ile kanal frekans bilgilerini girerek DOLUNAY FM Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


DOLUNAY FM kanalı güncel 2024 frekans bilgileri GüncelFrekansım'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek DOLUNAY FM Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan DOLUNAY FM frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine DOLUNAY FM kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup DOLUNAY FM frekans 2024-2025 bilgileri günceldir.