FOX TV Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


FOX TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek FOX TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile FOX TV isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


FOX TV isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek FOX TV frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 12336 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine H - Yatay, SR değerine 5520 ve FEC değerine 3/4 girmeniz yeterli olacaktır.

Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

FOX TV kanalının ismi NOW olarak değişmiştir. Frekans bilgiler: NOW TV Frekans

FOX TV Frekans Bilgileri

Kanal İsmiFOX TV
Frekans12336
PolarizasyonH - Yatay
SR5520
FEC3/4
KapsamaTR

FOX TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. FOX TV Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek FOX TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile FOX TV isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


FOX TV kanalı güncel Nisan 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek FOX TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile FOX TV isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan FOX TV frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine FOX TV kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup FOX TV 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.