HRT AKDENIZ Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


HRT AKDENIZ kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek HRT AKDENIZ Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


HRT AKDENIZ isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek HRT AKDENIZ frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 12685 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine V - Dikey, SR değerine 30000 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

HRT AKDENIZ Frekans Bilgileri

Kanal İsmiHRT AKDENIZ
Frekans12685
PolarizasyonV - Dikey
SR30000
FEC2/3
KapsamaBatı

HRT AKDENIZ kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. HRT AKDENIZ Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek HRT AKDENIZ Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


HRT AKDENIZ kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek HRT AKDENIZ Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan HRT AKDENIZ frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine HRT AKDENIZ kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup HRT AKDENIZ 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.