LUMEN CHRİSTİ TV Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


LUMEN CHRİSTİ TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek LUMEN CHRİSTİ TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


LUMEN CHRİSTİ TV isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek LUMEN CHRİSTİ TV frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 18633 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine LHCP, SR değerine 22500 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

LUMEN CHRİSTİ TV Frekans Bilgileri

Kanal İsmiLUMEN CHRİSTİ TV
Frekans18633
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West
Güncellenme Tarihi21.05.2024

LUMEN CHRİSTİ TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. LUMEN CHRİSTİ TV Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek LUMEN CHRİSTİ TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


LUMEN CHRİSTİ TV kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek LUMEN CHRİSTİ TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan LUMEN CHRİSTİ TV frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine LUMEN CHRİSTİ TV kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup LUMEN CHRİSTİ TV 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.