MBVL TV Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


MBVL TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek MBVL TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


MBVL TV isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek MBVL TV frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 18709 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine LHCP, SR değerine 12500 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

MBVL TV Frekans Bilgileri

Kanal İsmiMBVL TV
Frekans18709
PolarizasyonLHCP
SR12500
FEC2/3
KapsamaKa-West

MBVL TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. MBVL TV Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek MBVL TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


MBVL TV kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek MBVL TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan MBVL TV frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine MBVL TV kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup MBVL TV 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.