METEOROLOJININ SESI Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


METEOROLOJININ SESI kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek METEOROLOJININ SESI Türksat frekans 2024 bilgileri ile TRT BATI PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


METEOROLOJININ SESI isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek METEOROLOJININ SESI frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 11957 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine V - Dikey, SR değerine 27500 ve FEC değerine 5/6 girmeniz yeterli olacaktır.

METEOROLOJININ SESI Frekans Bilgileri

Kanal İsmiMETEOROLOJININ SESI
Frekans11957
PolarizasyonV - Dikey
SR27500
FEC5/6
KapsamaTR
Güncellenme Tarihi19.05.2024

METEOROLOJININ SESI kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. METEOROLOJININ SESI Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek METEOROLOJININ SESI Türksat frekans 2024 bilgileri ile TRT BATI PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


METEOROLOJININ SESI kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek METEOROLOJININ SESI Türksat frekans 2024 bilgileri ile TRT BATI PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan METEOROLOJININ SESI frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine METEOROLOJININ SESI kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup METEOROLOJININ SESI 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.