METRO TV Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


METRO TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek METRO TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


METRO TV isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek METRO TV frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 18773 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine LHCP, SR değerine 22500 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

METRO TV Frekans Bilgileri

Kanal İsmiMETRO TV
Frekans18773
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West

METRO TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. METRO TV Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek METRO TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


METRO TV kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek METRO TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan METRO TV frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine METRO TV kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup METRO TV 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.