NGWANU Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


NGWANU kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek NGWANU Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


NGWANU isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek NGWANU frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 18738 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine LHCP, SR değerine 22500 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

NGWANU Frekans Bilgileri

Kanal İsmiNGWANU
Frekans18738
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West

NGWANU kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. NGWANU Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek NGWANU Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


NGWANU kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek NGWANU Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan NGWANU frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine NGWANU kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup NGWANU 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.