RADYO ÇALIŞIYORİKEN Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek RADYO ÇALIŞIYORİKEN Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


RADYO ÇALIŞIYORİKEN isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek RADYO ÇALIŞIYORİKEN frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 11880 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine H - Yatay, SR değerine 20000 ve FEC değerine 3/4 girmeniz yeterli olacaktır.

RADYO ÇALIŞIYORİKEN Frekans Bilgileri

Kanal İsmiRADYO ÇALIŞIYORİKEN
Frekans11880
PolarizasyonH - Yatay
SR20000
FEC3/4
KapsamaDoğu
Güncellenme Tarihi21.05.2024

RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. RADYO ÇALIŞIYORİKEN Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek RADYO ÇALIŞIYORİKEN Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek RADYO ÇALIŞIYORİKEN Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan RADYO ÇALIŞIYORİKEN frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup RADYO ÇALIŞIYORİKEN 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.