RADYOBİLİM Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


RADYOBİLİM kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek RADYOBİLİM Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


RADYOBİLİM isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek RADYOBİLİM frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 12379 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine V - Dikey, SR değerine 27500 ve FEC değerine 3/4 girmeniz yeterli olacaktır.

Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

RADYOBİLİM Frekans Bilgileri

Kanal İsmiRADYOBİLİM
Frekans12379
PolarizasyonV - Dikey
SR27500
FEC3/4
KapsamaBatı

RADYOBİLİM kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. RADYOBİLİM Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek RADYOBİLİM Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


RADYOBİLİM kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek RADYOBİLİM Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan RADYOBİLİM frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine RADYOBİLİM kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup RADYOBİLİM 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.