SHEPDERDS VINE TV Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


SHEPDERDS VINE TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek SHEPDERDS VINE TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


SHEPDERDS VINE TV isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek SHEPDERDS VINE TV frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 18738 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine LHCP, SR değerine 22500 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

SHEPDERDS VINE TV Frekans Bilgileri

Kanal İsmiSHEPDERDS VINE TV
Frekans18738
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West
Güncellenme Tarihi21.05.2024

SHEPDERDS VINE TV kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. SHEPDERDS VINE TV Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek SHEPDERDS VINE TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


SHEPDERDS VINE TV kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek SHEPDERDS VINE TV Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan SHEPDERDS VINE TV frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine SHEPDERDS VINE TV kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup SHEPDERDS VINE TV 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.