TGRT BELGESEL Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


TGRT BELGESEL kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek TGRT BELGESEL Türksat frekans 2024 bilgileri ile TGRT BATI PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


TGRT BELGESEL isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek TGRT BELGESEL frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 12228 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine V - Dikey, SR değerine 8400 ve FEC değerine 5/6 girmeniz yeterli olacaktır.

TGRT BELGESEL Frekans Bilgileri

Kanal İsmiTGRT BELGESEL
Frekans12228
PolarizasyonV - Dikey
SR8400
FEC5/6
KapsamaBatı
Güncellenme Tarihi19.05.2024

TGRT BELGESEL kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. TGRT BELGESEL Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek TGRT BELGESEL Türksat frekans 2024 bilgileri ile TGRT BATI PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


TGRT BELGESEL kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek TGRT BELGESEL Türksat frekans 2024 bilgileri ile TGRT BATI PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan TGRT BELGESEL frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine TGRT BELGESEL kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup TGRT BELGESEL 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.