TRT EBA TV ILKOKUL HD Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


TRT EBA TV ILKOKUL HD kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek TRT EBA TV ILKOKUL HD Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 31 DOĞU isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

TRT EBA TV ILKOKUL HD Frekans Bilgileri

Kanal İsmiTRT EBA TV ILKOKUL HD
Frekans12083
PolarizasyonH - Yatay
SR13750
FEC2/3
KapsamaDoğu

TRT EBA TV ILKOKUL HD isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek TRT EBA TV ILKOKUL HD frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 12083 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine H - Yatay, SR değerine 13750 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

TRT EBA TV ILKOKUL HD kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. TRT EBA TV ILKOKUL HD Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek TRT EBA TV ILKOKUL HD Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 31 DOĞU isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.