TRT EBA TV LISE SD Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


TRT EBA TV LISE SD kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek TRT EBA TV LISE SD Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

TRT EBA TV LISE SD Frekans Bilgileri

Kanal İsmiTRT EBA TV LISE SD
Frekans11916
PolarizasyonV - Dikey
SR30000
FEC3/4
KapsamaBatı

TRT EBA TV LISE SD isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek TRT EBA TV LISE SD frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 11916 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine V - Dikey, SR değerine 30000 ve FEC değerine 3/4 girmeniz yeterli olacaktır.

TRT EBA TV LISE SD kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. TRT EBA TV LISE SD Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek TRT EBA TV LISE SD Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.