TÜRKMENELİ TV HD Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


TÜRKMENELİ TV HD kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek TÜRKMENELİ TV HD Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKMENELİ TV HD PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


TÜRKMENELİ TV HD isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek TÜRKMENELİ TV HD frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 12009 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine V - Dikey, SR değerine 4444 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

TÜRKMENELİ TV HD Frekans Bilgileri

Kanal İsmiTÜRKMENELİ TV HD
Frekans12009
PolarizasyonV - Dikey
SR4444
FEC2/3
KapsamaBatı
Güncellenme Tarihi19.05.2024

TÜRKMENELİ TV HD kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. TÜRKMENELİ TV HD Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek TÜRKMENELİ TV HD Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKMENELİ TV HD PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


TÜRKMENELİ TV HD kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek TÜRKMENELİ TV HD Türksat frekans 2024 bilgileri ile TÜRKMENELİ TV HD PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan TÜRKMENELİ TV HD frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine TÜRKMENELİ TV HD kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup TÜRKMENELİ TV HD 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.