TV NET RADYO Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


TV NET RADYO kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek TV NET RADYO Türksat frekans 2024 bilgileri ile TV NET HD PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


TV NET RADYO isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek TV NET RADYO frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 12213 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine V - Dikey, SR değerine 5833 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

TV NET RADYO Frekans Bilgileri

Kanal İsmiTV NET RADYO
Frekans12213
PolarizasyonV - Dikey
SR5833
FEC2/3
KapsamaBatı
Güncellenme Tarihi19.05.2024

TV NET RADYO kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. TV NET RADYO Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek TV NET RADYO Türksat frekans 2024 bilgileri ile TV NET HD PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


TV NET RADYO kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek TV NET RADYO Türksat frekans 2024 bilgileri ile TV NET HD PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan TV NET RADYO frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine TV NET RADYO kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup TV NET RADYO 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.