TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 18738 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine LHCP, SR değerine 22500 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY Frekans Bilgileri

Kanal İsmiTV SCHOOL JUNIOR SECONDARY
Frekans18738
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West
Güncellenme Tarihi21.05.2024

TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup TV SCHOOL JUNIOR SECONDARY 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.