TV SCHOOL PRIMARY Türksat Frekans Detayları(Güncel 2024)


TV SCHOOL PRIMARY kanalı güncel 2024 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek TV SCHOOL PRIMARY Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.


TV SCHOOL PRIMARY isimli kanalı uydu alıcınıza tanımlamak televizyonunuzun marka ve modeline göre değişebilir. Ancak, genel olarak bazı adımları izleyerek TV SCHOOL PRIMARY frekansını tanımlayabilirsiniz. Menüden anten ayarları bölümüne girerek 18738 numaralı frekans değerini girmeniz gerekiyor. Polarizasyon değerine LHCP, SR değerine 22500 ve FEC değerine 2/3 girmeniz yeterli olacaktır.

TV SCHOOL PRIMARY Frekans Bilgileri

Kanal İsmiTV SCHOOL PRIMARY
Frekans18738
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West
Güncellenme Tarihi19.05.2024

TV SCHOOL PRIMARY kanalı güncel 2024 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. TV SCHOOL PRIMARY Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. GuncelFrekansim.com ile kanal frekans bilgilerini girerek TV SCHOOL PRIMARY Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


TV SCHOOL PRIMARY kanalı güncel Mayıs 2024 frekans bilgileri GuncelFrekansim.com'da bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek TV SCHOOL PRIMARY Türksat frekans 2024 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza eklenilebilir.

Yukarıda yer alan TV SCHOOL PRIMARY frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınızın kanal listesine TV SCHOOL PRIMARY kanalını eklenebilir. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup TV SCHOOL PRIMARY 2024-2025 frekans bilgileri günceldir.